KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826403
nr 1282 6403
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hamburgs hamn. Motivet: 44x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:05:42
100 kr
200 kr